ЗАВДАННЯ НА 2023/2024 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

/Files/images/dlya_vstavki_/78898469_004.png

Робота закладу дошкільної освіти здійснюється відповідно до ст. 53 Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Положення про дошкільний навчальний заклад, Санітарного регламенту, Базового компонента дошкільної освіти в Україні, Статуту закладу та інших нормативно-правових документів.

Головна мета діяльності закладу:
- задоволення потреб громадян в здобутті дошкільної освіти;
- забезпечення відповідності рівня дошкільної освіти вимогам Базового компонента дошкільної освіти;
- створення безпечних та нешкідливих умов розвитку, виховання та навчання дітей, режиму роботи, умов для фізичного розвитку та зміцнення здоров’я відповідно до санітарно-гігієнічних вимог та забезпечення їх дотримання;
- культивація суспільної моралі та духовності в освітній процес;
- формування соціально-громадянської компетентності дітей дошкільного віку
- удосконалення роботи з формування медіаграмотності всіх учасників освітнього процесу;
- осучаснення освітнього процесу за рахунок ІКТ.
Методична проблема: створення ефективних умов для дистанційної освіти дошкільнят.

/Files/images/dlya_vstavki_/0_833e9_d1cacb4b_orig.png

Основні завдання:

1. Оптимізувати роботу з національно-патріотичного виховання дошкільників шляхом консолідації зусиль педагогів і батьків.

2. Вдосконалювати роботу з формування медіаграмотності учасників освітнього процесу.

3. Формувати здоров'язберігаючу компетентность дошкільників засобами наочного навчання.

Напрям роботи ЗДО: фізкультурно-оздоровчий